Kişiye Özel Kahve Seti Kutusu

875,00 

Kişiye özel, çok şık, kahve seti kutusu!

Daha fazla detay eklemek isterseniz ödeme sayfasında sipariş notu kısmına ekleyebilir veya ödeme aşamasından sonra bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kahvesever arkadaşlarınız için eşsiz bir hediye kutusu! İçinde onu mutlu edebilecek her şey var. Hem de dilerseniz kupanın arka tarafına veya sunum tahtasına arkadaşınızın ismini de ekliyoruz.

Kutuyu da özelleştirip, kapağına ismini yazıyoruz.

Kutu İçereği:

– Coffeerem Golden Ceremony Kahve* (Taze çekilmiş)

– Kişiye özel seramik Kupa (Elde yıkanmalı)

– Mini Echeveria Laui çiçeği (Işık alan yerde durmalı. Haftada bir kez, bir damla su verilmeli toprağına) Çiçek türü değişiklik gösterebilir!

– Kişiselleştirilebilir mini sunum tahtası 15×10 cm (Elde, ılık suyla ovalanmadan yıkanmalı) Sunum tahtası ahşap tedarik durumuna göre değşiklik gösterebilir.

*Golden Ceremony siz kahve severlerin günün her saati filtre olarak tüketebileceği yoğun bir filtre kahve veya espresso makineniz varsa eğer yumuşak içimli bir espresso olarak son derece keyifli fincanlar sunabiliyor. Filtre kahve severlerin favorisi olan bu kahveyi biz ayrıca espresso değirmenimizde imza espresso kahvemiz olarak kullanmaktayız. Tavsiye edilen demlenme oranları:

-Filtre Kahve: 1 gram kahve için 20 gram su. Örn: 20 gram kahve 400 gram su
-Espresso: 1 gram kahve için 2 gram su. Örn: 17 gram kahve 34 gram su

Bu ürün 200 gram taze çekilmiş kahve içermektedir.


Poappum olarak hepsi grafik tasarımcılardan oluşan; profesyonel ve deneyimli ekibimizle birlikte kişiye veya mesleğe özel istediğiniz tasarımı hazırlıyoruz.

Dilediğiniz tasarım ve baskılar için satın sepete eklemeden önce lütfen gerekli seçimleri yapınız. Bu aşamayı satın alma işleminden sonra bizimle iletişime geçerek de yapabilirsiniz.

Baskılarımız yüksek kalitedir!

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.