Bu Gizlilik Politikası Poappum, Tuna Mahallesi, Mehmet İhsan Zeyrek Sokak, 71/A, Karşıyaka, İzmir 35590, Türkiye, e-posta: [email protected], telefon politikalarını açıklamaktadır: +905302154035 web sitemizi (https://poappum.com) kullandığınızda topladığımız bilgilerinizin toplanması, kullanılması ve ifşa edilmesi hakkında. (“Hizmet”). Hizmete erişerek veya Hizmeti kullanarak, bilgilerinizin bu Gizlilik Politikasına uygun olarak toplanmasına, kullanılmasına ve ifşa edilmesine izin vermiş olursunuz. Aynı şekilde onay vermiyorsanız, lütfen Hizmete erişmeyin veya Hizmeti kullanmayın.

Bu Gizlilik Politikasını size önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda değiştirebiliriz ve revize edilmiş Gizlilik Politikasını Hizmette yayınlayacağız. Revize edilen Politika, revize edilen Politikanın Hizmette yayınlanmasından 180 gün sonra yürürlüğe girecek ve bu süreden sonra Hizmete erişmeye veya kullanmaya devam etmeniz, revize edilen Gizlilik Politikasını kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Bu nedenle bu sayfayı periyodik olarak gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

TOPLADIĞIMIZ BİLGİLER:
Sizin hakkınızda aşağıdaki kişisel bilgileri toplayacak ve işleyeceğiz:

 1. İsim
 2. E-posta
 3. Mobil
 4. Doğum Tarihi
 5. Adres
 6. İş Adresi
 7. Ödeme Bilgileri

BİLGİLERİNİZİ NASIL TOPLUYORUZ:
Sizinle ilgili bilgileri aşağıdaki şekilde toplarız/alırız:

Bir kullanıcı kayıt formunu doldurduğunda veya başka bir şekilde kişisel bilgilerini gönderdiğinde
Web sitesi ile etkileşim kurar
Kamu kaynaklarından

BİLGİLERİNİZİ NASIL KULLANIYORUZ:
Hakkınızda topladığımız bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacağız:

 1. Pazarlama/Tanıtım
 2. Kullanıcı hesabı oluşturma
 3. Müşteri geri bildirimi toplama
 4. Hüküm ve koşulları uygulama
 5. Ödemenin işlenmesi
 6. Destek
 7. Yönetim bilgileri
 8. Hedefli reklamcılık
 9. Müşteri siparişlerini yönetin
 10. Site koruması
 11. Kullanıcıdan kullanıcıya yorumlar
 12. Kullanıcı hesabını yönetme

Bilgilerinizi başka herhangi bir amaçla kullanmak istersek, sizden onay isteyeceğiz ve bilgilerinizi yalnızca onayınızı aldıktan sonra ve daha sonra, yasalar tarafından başka türlü yapmamız gerekmedikçe, yalnızca onay verdiğiniz amaç (lar) için kullanacağız.

BİLGİLERİNİZİ NASIL PAYLAŞIYORUZ:
Kişisel bilgilerinizi, aşağıda açıklanan sınırlı durumlar dışında, izninizi almadan herhangi bir üçüncü tarafa aktarmayacağız:

 1. Analitik

Bu tür üçüncü tarafların, kendilerine aktardığımız kişisel bilgileri yalnızca aktarıldığı amaç için kullanmalarını ve söz konusu amacı yerine getirmek için gerekenden daha uzun süre saklamamalarını şart koşuyoruz.

Kişisel bilgilerinizi aşağıdakiler için de ifşa edebiliriz: (1) yürürlükteki yasa, yönetmelik, mahkeme emri veya diğer yasal süreçlere uymak; (2) bu Gizlilik Politikası dahil olmak üzere bizimle olan sözleşmelerinizi uygulamak; veya (3) Hizmeti kullanımınızın herhangi bir üçüncü taraf hakkını ihlal ettiği iddialarına yanıt vermek. Hizmet veya şirketimiz başka bir şirketle birleşir veya satın alınırsa, bilgileriniz yeni sahibine aktarılan varlıklardan biri olacaktır.

BİLGİLERİNİZİN SAKLANMASI:
Kişisel bilgilerinizi, kullanıcı hesapları boşta kaldıktan sonra 90 gün ila 2 yıl boyunca veya bu Gizlilik Politikasında ayrıntılı olarak açıklandığı şekilde toplandığı amaçları yerine getirmek için ihtiyaç duyduğumuz sürece saklayacağız. Yürürlükteki yasalara uygun olarak kayıt tutma / raporlama veya yasal hakların uygulanması, dolandırıcılığın önlenmesi vb. gibi diğer meşru nedenlerle belirli bilgileri daha uzun süre saklamamız gerekebilir. Hiçbiri sizi (doğrudan veya dolaylı olarak) tanımlamayan artık anonim bilgiler ve toplu bilgiler süresiz olarak saklanabilir.

HAKLARINIZ:
Geçerli yasalara bağlı olarak, kişisel verilerinize erişme ve bunları düzeltme veya silme veya kişisel verilerinizin bir kopyasını alma, verilerinizin aktif olarak işlenmesini kısıtlama veya buna itiraz etme, kişisel bilgilerinizi başka bir kuruluşla paylaşmamızı (taşıma) isteme, verilerinizi işlememiz için bize verdiğiniz herhangi bir izni geri çekme, yasal bir makama şikayette bulunma ve geçerli yasalar kapsamında ilgili olabilecek diğer haklara sahip olabilirsiniz. Bu haklarınızı kullanmak için bize [email protected] adresinden yazabilirsiniz. Talebinize yürürlükteki yasalara uygun olarak yanıt vereceğiz.

Gerekli kişisel bilgileri toplamamıza veya işlememize izin vermezseniz veya gerekli amaçlar için aynı bilgileri işleme iznini geri çekerseniz, bilgilerinizin istendiği hizmetlere erişemeyebileceğinizi veya bunları kullanamayabileceğinizi unutmayın.

ÇEREZLER VB.
Bunları nasıl kullandığımız ve bu izleme teknolojileriyle ilgili seçimleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Çerez Politikamıza bakın.

GÜVENLİK:
Bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir ve kontrolümüz altındaki bilgilerinizin kaybolmasını, kötüye kullanılmasını veya yetkisiz olarak değiştirilmesini önlemek için makul güvenlik önlemlerini kullanacağız. Ancak, doğal riskler göz önüne alındığında, mutlak güvenliği garanti edemeyiz ve sonuç olarak, bize ilettiğiniz herhangi bir bilginin güvenliğini sağlayamayız veya garanti edemeyiz ve bunu kendi sorumluluğunuzda yaparsınız.

ÜÇÜNCÜ TARAF BAĞLANTILARI VE BİLGİLERİNİZİN KULLANIMI:
Hizmetimiz, tarafımızca işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu Gizlilik Politikası, Hizmet üzerindeki bir bağlantı aracılığıyla erişilebilen herhangi bir web sitesini veya hizmeti işleten herhangi bir üçüncü taraf da dahil olmak üzere, herhangi bir üçüncü tarafın gizlilik politikasını ve diğer uygulamalarını ele almaz. Ziyaret ettiğiniz her sitenin gizlilik politikasını incelemenizi önemle tavsiye ederiz. Herhangi bir üçüncü taraf sitesinin veya hizmetinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur ve bunlar için hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.

ŞİKAYET / VERİ KORUMA GÖREVLİSİ:
Bizde bulunan bilgilerinizin işlenmesiyle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, Poappum, Tuna Mahallesi, Mehmet İhsan Zeyrek Sokak, 71/A adresindeki Şikayet Sorumlumuza e-posta gönderebilirsiniz, e-posta: [email protected]. Endişelerinizi yürürlükteki yasalara uygun olarak ele alacağız.

Yürürlülük Tarihi: 6 Ağustos 2023
Son Güncelleme: 6 Ağustos 2023